У Макіївці вже 87 осіб отруїлися водою з-під крана. Її погано фільтрують

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

pan xiaozhen / Unsplash

Не менш 87 осіб, включно з чотирма дітьми, отруїлися водою з-під крана в Макіївці, на тимчасово непідконтрольній Україні території. Про це повідомив у Facebook представник омбудсмена в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський.

За його словами, цих людей госпіталізували в інфекційні відділення лікарень Макіївки та Донецька. «Інформація дуже сильно блокується представниками окупаційних адміністрацій. Як нам повідомляють, стан госпіталізованих людей середньої важкості», — зазначив Лисянський.

Він вважає, що реальна кількість отруєних більше, місцева «влада» занижує дані про те, скільки людей опинилися у лікарнях.

За повідомленнями сепаратистських ЗМІ, «т. в. о. голови ДНР» Денис Пушилін заявив, що люди отруїлися тому, що воду погано дезінфікують, і закликав не пити воду з-під крана.

У Макіївці люди почали скаржитися на погане самопочуття 25 вересня. У постраждалих були біль в області живота, блювота, остуда, підвищення температури, у важких випадках — виражена інтоксикація та зневоднення. Місцеві жителі нарікають на специфічний запах води, яка «смердить хімією і ліками».