У Дніпрі зросла кількість жертв російської атаки 24 червня

Автор:
Ольга Березюк
Дата:

Ще одна людина померла через травми, отримані під час російської атаки по Дніпру 24 червня.

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

Загальна кількість загиблих у місті сягнула 21 людини. Крім того, дві людини загинули в місті Самар Дніпропетровської області.

Атака по Дніпру пошкодила будівлі районних адміністрацій та держказначейства, майже 50 багатоповерхівок, у деяких понівечені покрівлі. Також постраждали майже 40 навчальних закладів — ліцеї, гімназії, дитсадки, музичні школи та профтехучилища.

Від обстрілу також постраждали насосно-фільтрувальна станція, 16 районних і прибудинкових котелень, Правобережне управління соцзахисту, церква, місцева органна зала, льодова арена, АЗС, колонія, будівлі хлібзаводу та одного з промислових підприємств.

Через удар також постраждав пасажирський поїзд № 52 Одеса — Запоріжжя, там обійшлося без жертв серед працівників залізниці та пасажирів. Поїзд саме проїжджав повз підприємство, по якому завдали удару. У вагонах поїзда повибивало вікна.

Міський голова Дніпра Борис Філатов казав, що це безпрецедентна кількість руйнувань, яких місто ще не бачило за весь час повномасштабної війни.