Керівника штабу Антитерористичного центру СБУ взяли під варту

Автор:
Олександра Опанасенко
Дата:

Керівника штабу Антитерористичного центру Служби безпеки України Дмитра Козюру взяли під варту до 11 квітня 2025 року без права на заставу.

Про це повідомило «Суспільне» із зали суду.

Козюру підозрюють у роботі на російські спецслужби. Його затримали 12 лютого. За версією слідства, він він передавав російським спецслужбам інформацію, що містила держтаємницю і наслідки ракетних обстрілів.

Дмитро Козюра в залі суду.

«Суспільне»

Обвинувачення запросило тримання під вартою без застави. Адвокат захисту просив про домашній арешт, бо Козюра співпрацює зі слідством і дав проти себе викривальні показання. Також, за словами адвоката, підозрюваний має призначене медикаментозне лікування і високий тиск.

За даними слідства, Козюру завербували у 2018 році у Відні. Деякий час підозрюваний був «сплячим агентом», а наприкінці грудня 2024 року ФСБ поновила з ним контакти. Деталі спецоперації з його затримання «Бабель» розповідав тут.

Козюру підозрюють у державній зраді. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.