Плавець Трусов здобув золото на Паралімпіаді. Це його четверта медаль на цих Іграх

Оля Березюк

Український плавець Андрій Трусов став чемпіоном Паралімпійських ігор — 2024 у запливі на 50 метрів вільним стилем (клас S7).

Про це йдеться на сайті змагання.

Українець подолав дистанцію з часом 26,38 секунди, встановивши новий світовий рекорд. На другому місці опинився колумбієць Карлос-Даніель Серрано-Сарате (27,60), а на третьому — «нейтральний» росіянин Єгор Єфросінін (28,02).

Трусов на Паралімпійських іграх — 2024 здобув вже три нагороди. Однак усі срібні: український плавець став призером на дистанціях 100 метрів на спині, 200 метрів комплексним стилем і 400 метрів вільним стилем.

Українець Юрій Шенгур посів у запливі четверте місце (28,07 секунди), а Євгеній Богодайко — шосте (28,63).

Від початку Ігор Україна виборола вже 50 медалей: 11 золотих, 18 срібних і 21 бронзову.