Україна отримала від Великої Британії новий пакет зброї

Автор:
Софія Телішевська
Дата:

Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс оголосив про передання Україні нового пакета військової допомоги. До нього увійшли один мільйон боєприпасів, 80 ракет для систем ППО, 20 броньованих транспортерів-амфібій BvS 10.

«Світ не може чекати, Україні потрібне наше втручання, щоб у неї було все необхідне для опору путіну. Саме це зробила сьогодні Велика Британія», — написав Шаппс.

До постачання також увійшли дрони, чотири тисячі одиниць військового спорядження, 20 систем розмінування. Крім того, Британія має намір до кінця травня направити в Україну ще 20 ракет для систем ППО.

«Відтоді, як ми збільшили наше фінансування для України до £3 мільярдів три тижні тому, Велика Британія швидко передала в Україну значну кількість обладнання і боєприпасів», — йдеться в повідомленні міністра.

Напередодні Грант Шаппс в ефірі телеканалу Sky News підтвердив, що передану Києву британську зброю використовують для ураження військових обʼєктів у Криму, бо це невідʼємна частина України. Він також закликав Німеччину та інших союзників України дозволити Києву завдавати ударів по цілях на анексованому півострові.