Російські війська вдарили балістикою по Києву. ППО збила дві ракети, є руйнування

Автор:
Олександра Опанасенко
Дата:

Зранку 25 березня, приблизно о 10:30, російські війська завдали ракетного удару по Києву.

Мер столиці Віталій Кличко і Київська адміністрація повідомили, що в Печерському районі зруйнована нежитлова будівля, в Солом’янському пошкоджений багатоповерховий будинок, у Голосіївському районах падіння уламків.

Станом на 14:40, у Печерському районі 10 постраждалих. Двох людей госпіталізували, зокрема 16-річну дівчину, однак її вже виписали. Іншим постраждалим надали допомогу на місці.

Повітряні сили ЗСУ повідомили, що ППО збила дві балістичні ракети. Їх запустили близько 10:30 з тимчасово окупованого Криму. Тип ракет встановлюють.

Командування Повітряних Сил ЗСУ

Моніторингові групи припускають, що по Києву вдарили гіперзвуковими ракетами ЗМ22 «Циркон», які запускаються з вертикальних пускових контейнерів із Криму.

Вперше росія запустила по Україні такі ракети 7 лютого цього року. Одна 3М22 впала в Дніпровському районі, утворивши вирву, а друга — в полі в місті Вишневе, що під Києвом. Їх збила ППО, тому до цілей вони не долетіли.

Проєкт monitor пише, що цього разу декілька ракет подолали відстань 580 км до столиці приблизно за 3 хвилини, що дає змогу оцінити швидкість ракет як 11 600 км/год.