Поліція викрила схему розкрадання 24 млн грн на будівництві Подільсько-Воскресенського мосту

Автор:
Анна Холоднова
Дата:

Поліція викрила схему розкрадання бюджетних грошей на будівництві Подільсько-Воскресенського мосту в Києві. Заступнику директора столичної Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд оголосили про підозру в службовій недбалості.

Про це повідомили в пресслужбі київської поліції.

Національна поліція України

За даними слідства, посадовець підписав акти прийому виконаних будівельних робіт зі значно завищеною вартістю експлуатації окремої будівельної техніки. За попередніми оцінками, через це бюджет втратив 24 мільйони гривень.

Слідчі повідомили чиновнику про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України — службова недбалість. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до пʼяти років.

  • У вересні поточного року фігуранту вже вручили підозру за цією ж статтею – тоді, внаслідок необґрунтовано завищених цін на пісок, будівництво мосту «подорожчало» на 6,5 мільйона гривень.
  • Подільсько-Воскресенський міст має зʼєднати Поділ з лівобережними районами Воскресенка та Райдужний масив. Будівництво, розпочате у 1993 році (фактично у 2003 році), неодноразово зупиняли через брак фінансування. Підрядників і компанії неодноразово звинувачували в розкраданні коштів та ухиленні від сплати податків.
  • 1 грудня 2023 року Подільсько-Воскресенський міст відкрили для спецтранспорту, автомобілів екстрених служб та автобусного сполучення.