Детективний серіал «Резиденція»
Про що серіал. Президент США Перрі Морган і перший джентельмен країни Елліот Морган влаштували в Білому домі звану вечерю. Все йде за планом, поки теща президента не знаходить головного швейцара мертвим. Керівник поліції відправляє в Білий дім найкращу слідчу міста Корделію Купп, яка має опитати 157 людей у будівлі і з’ясувати, хто з них вбивця. Їй заважатиме настирливий агент ФБР Едвін Парк, що скептично ставиться до її методів розслідування.
Що кажуть критики. Collider пише, що вбивцю важко вгадати і від слідчої неможливо відірвати очей завдяки акторській грі Узо Адуби. The new York Times пише, що персонажі колоритні і цікаві, а гра Адуби — неперевершена.
Трилер «Одкровення»
Про що фільм. Злочинця Квона випускають із в’язниці й він повертається в рідне містечко. Після цього одразу зникає дитина — син пастора Мін-чана. Той вважає, що його сина викрав Квон, і тепер його місія — звільнити світ від такого злодія. Його нібито скеровує сам Бог, який посилає різні знаки. Пастору допоможе детективка Шин Хеон Бін. Кілька років тому Квон викрав і катував її сестру — і отримав за це замалий строк, вважає вона.
Що кажуть критики. Оглядачка Heaven of Horror називає фільм геніальним і радить його подивитись. Оглядач NBR хвалить гру акторів, але каже, що історія незбалансована і в детективки замало екранного часу.
Драма «Хороша американська сім’я»
Про що фільм. Засновано на реальних подіях. У 2010 році американці Майкл і Крістін Беннети всиновили 7-річну українку Наталю Грейс із рідкісною формою карликовості. Невдовзі вони помічають дивні речі — вона говорить і поводиться як доросла, має всі кутні зуби і волосся на тілі. Беннети намагаються через суд змінити рік народження Наталі на 1989-й, щоб позбавитись опікунства над нею. Справа стає резонансною. Беннетти кажуть, що вона хоче нашкодити їхнім дітям і погрожує їх усіх вбити. А Наталя переконує, що вона невинна дитина. Шоуранерка серіалу намагається відділити правду від брехні й розповісти справжню історію Наталі Грейс.
Що кажуть критики. Variety пише, що акторська гра зачаровує глядача, а сюжет — вражає, хоча, здається, шоуранерка так і не докопалась до правди. The Hollywood Reporter критикує серіал за те, що він переказує вже відомі факти.
Психологічна драма «Вбивця зі щасливим обличчям»
Про що фільм. Засновано на реальних подіях. У 15 років американка Мелісса Мур дізнається, що її батько — серійний вбивця на прізвисько «Щасливе обличчя». Він так прозвав себе сам, бо малював усміхнені смайлики на листах до медіа й поліції. Мелісса переїжджає, змінює ім’я і починає життя з чистого аркуша. Через кілька років батько виходить із нею на зв’язок і зізнається в новому вбивстві, щоб відновити їхнє спілкування.
Що кажуть критики. Оглядачці Collider сподобалося, що режисерка змістила фокус із вбивці на його жертв, проте в першій половині фільму немає чіткого і послідовного сюжету, що псує перегляд. Decider пише, що гра акторів і чорний гумор роблять серіал менш похмурим.
Ми не Netflix і не Amazon, але теж робимо якісний продукт, і саме зараз нам потрібна ваша підтримка: https://babel.ua/donate.