Перша ракетка України Світоліна програла у чвертьфіналі турніру WTA

Софія Телішевська

У США на турнірі Mubadala Citi DC Open (Вашингтон) українська тенісистка Еліна Світоліна поступилася американці Джесіці Пегулі й не змогла пробитися до півфіналу одиночного розряду. Перший сет Світоліна виграла, але наступні програла — 4:6, 6:3, 6:4.

Перша ракетка України посідає 27-ме місце у світовому рейтингу, Пегула — четверте.

Пізніше сьогодні у чвертьфіналі Mubadala Citi DC Open зіграє ще одна українка, Марта Костюк (34-та ракетка світу) — її суперницею буде росіянка Людмила Самсонова (18-та в рейтингу WTA), яка у 2022 році перемогла на цьому турнірі.

• Mubadala Citi DC Open — тенісний турнір категорії WTA 500 / ATP 500. Він відбувається на хардовому покритті. Турнір стартував 29 липня і триватиме до 6 серпня. Призовий фонд у жінок становить $780 тисяч.