Тенісист Новак Джокович встановив світовий рекорд за кількістю виграних турнірів Великого шлему

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем турніру «Ролан Гаррос», обігравши у фіналі норвежця Каспера Рууда. Таким чином Джокович виграв 23-й турнір Великого шлему в одиночному розряді, поставивши світовий рекорд для чоловічого тенісу.

Джокович обіграв Рууда в трьох сетах із рахунком 7:6(1), 6:3, 7:5.

Сербський тенісист тричі перемагав на іграх «Роллан Гаррос», тричі — на Відкритому чемпіонаті США, сім разів ставав переможцем Вімблдону та 10 разів — Відкритого чемпіонату Австралії.

• Попередній рекорд за кількістю перемог на турнірах Великого шлему належав іспанцю Рафаелю Надалю, який перемагав 22 рази.
  • Рекордсменкою за виграними турнірами Великого шлему в жіночому тенісі є американка Серена Вільямс. Вона перемагала 23 рази в одиночному розряді.