«Шахтар» переміг ізраїльський «Маккабі» та виходить до наступного етапу Ліги Європи

Олексій Ярмоленко

Twitter / FC Shakhtar Donetsk

Донецький «Шахтар» переміг у другому матчі ізраїльський «Маккабі» та виходить до наступного етапу Ліги Європи.

Поєдинок у Києві завершився з рахунком 1:0 на користь донеччан.

Від самого початку матчу «Шахтар» тиснув на свого суперника і кілька разів міг відкрити рахунок, однак не склалося. «Маккабі» під кінець першого тайму теж мав кілька шансів вийти вперед у зустрічі, однак м’яч влучав то у стійку, то в поперечку.

На початку другого тайму «Маккабі» все ж відкрив рахунок, однак арбітр не зарахував гол через фол на гравці «Шахтаря».

А вже на 66-й хвилині Тете заробив право на пенальті, яке успішно реалізував Жуніор Мораєс. Матч закінчився з рахунком 1:0.

• Донецький клуб «Шахтар» переміг у матчі проти ізраїльського «Маккабі» в 1/16 фіналу Ліги Європи — 2:0.