У Лос-Анджелесі помер засновник порнографічного журналу Hustler Ларрі Флінт

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

У Лос-Анджелесі у віці 78 років помер медіамагнат, власник і засновник американського порнографічного журналу Hustler Ларрі Флінт. Про це повідомляє газета The Washington Post з посиланням на його брата Джиммі Флінта.

Бізнесмен помер у себе вдома. Причина смерті невідома, проте видання TMZ посилається на власні джерела і уточнює, що це серцева недостатність.

Wikimedia

Ларрі Флінт народився 1 листопада 1942 року у штаті Кентуккі. Перший номер його журналу Hustler вийшов у світ в 1974 році. Уже через два роки — в 1976 році — він заснував компанію Larry Flynt Publications. У 1996 році вийшов біографічний фільм «Народ проти Ларрі Флінта» — картину двічі номінували на «Оскар»: за кращу чоловічу роль і кращу режисуру.

Перший номер журналу Hustler, липень 1974 року.

Library Thing

З 1978 року Флінт змушений був пересуватись на інвалідному візку — біля суду у нього вистрілив убивця Джозефа Франкліна.

Сам журнал Hustler не раз використовувався для політичних заяв. Так, у 2012 році Флінт на сторінках журналу пообіцяв винагороду в $1 мільйон за інформацію про податкові декларації кандидата у президенти США від республіканської партії Мітта Ромні. У 2017 році Флінт запропонував $10 мільйонів за будь-який компромат, який міг би призвести до імпічменту президента США Дональда Трампа.