Настільний теніс, мультиварки та тренажери. Мінʼюст змінив правила розпорядку в СІЗО

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Настільний теніс, мультиварки та тренажери. Мінʼюст змінив правила розпорядку в СІЗО

Conor Samuel / Unsplash

Міністерство юстиції змінило правила внутрішнього розпорядку в СІЗО. Про це повідомляє пресслужба відомства.

У рамках змін переглянуть перелік продуктів, предметів першої необхідності та речей, які ув’язнені та засуджені можуть отримувати в посилках, купувати у крамницях слідчих ізоляторів та зберігати при собі.

У СІЗО дозволять користуватись холодильниками із загальним об’ємом до 280 літрів, а в установах виконання покарань — мультиварками.

У прогулянкових двориках радять встановити столи для настільного тенісу, вело-, кардіо- та силові тренажери. Для неповнолітніх у прогулянкових двориках рекомендують додатково обладнувати майданчики для гри у мініфутбол, баскетбол, волейбол тощо.

Також медикам, які приходять до затриманих чи увʼязнених фіксувати побої та тілесні ушкодження, дозволили проносити із собою відеореєстратори, а адвокатам — ноутбуки та планшети з клавіатурою.

  • Міністерство юстиції вирішило продавати подарункові сертифікати у платні камери СІЗО. Сертифікат можна придбати онлайн, а діятиме він 6 місяців. Мін’юст обіцяє «клієнтам» цілодобову охорону та триразове харчування.
  • 22 квітня Кабінет міністрів підтримав упровадження платних камер підвищеного комфорту. Ініціатива Міністерства юстиції спрямована на збір коштів для реформи інфраструктури. Попередньо проєкт триватиме до кінця 2021 року, після чого вирішать, чи продовжувати цю практику.
  • Платні камери в СІЗО вже існують у Києві, Чернігові, Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Вінниці, Харкові, Одесі, Миколаєві Житомирі, Івано-Франківську, Дніпрі та інших містах.