Справа Шеремета: Суд переніс розгляд апеляції Антоненка — не зʼявився жоден із 15 прокурорів

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Справа Шеремета: Суд переніс розгляд апеляції Антоненка — не зʼявився жоден із 15 прокурорів

УНІАН

Засідання Київського апеляційного суду, де мали розглянути апеляційну скаргу захисту підозрюваного в убивстві журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка, перенесли через неявку прокурорів.

Про це повідомив його адвокат Станіслав Кулик у Facebook.

На судове засідання не зʼявився жоден із 15 прокурорів групи.

16 липня Печерський райсуд Києва продовжив запобіжний захід Кузьменко на два місяці — до 13 вересня. Засідання суду, де мали переглянути її апеляційну скаргу, перенесли на 11 серпня.

  • 22 травня стало відомо, що поліція закінчила досудове розслідування у справі про вбивство журналіста Шеремета за підозрою музикантові Андрію Антоненку, лікарці Юлії Кузьменко та військовій медсестрі Яні Дугарь.
  • Раніше стало відомо, що фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета змінили підозру. Андрій Антоненко тепер є не організатором вбивства, а виконавцем за попередньою змовою. Юлія Кузьменко теж є виконавцем, а Яна Дугарь — пособником.
  • У провадженні тепер зазначається, що Кузьменко заклала вибухівку разом з Антоненком, але не натискала на спусковий пристрій: раніше в підозрі йшлося, що вона й закладала вибухівку, і натискала на спусковий пристрій.