Під Мінськом затримані 32 найманці російської «ПВК Вагнера». ЗМІ показали відео спецоперації

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У Білорусі під Мінськом силами спецпідрозділу «Альфа» КДБ і міліції затримані 32 найманці російської «ПВК Вагнера». Місцеві ЗМІ раніше повідомляли, що затримана група «бойовиків іноземної приватної військової компанії», яка приїхала для «дестабілізації ситуації у країні» під час виборів президента.

Про затримання росіян зі складу «ПВК Вагнера» повідомляє інформагентство БЕЛТА.

Найманців затримали в одному з санаторіїв Мінського району. Крім того, ще один чоловік був затриманий на півдні країни.

КДБ спочатку перевіряла інформацію про прибуття до країни 200 найманців. Незабаром спецслужба вийшла на цю групу.

Росіяни прибули до Мінська в ніч з 24 на 25 липня і заселилися всією групою в один з готелів. Вони повинні були виселитися 25 липня, але залишили готель 27 липня та переїхали в санаторій. Кожен з найманців мав при собі невелику ручну поклажу, а на всю групу було три важкі валізи.

Адміністрація санаторію розповіла, що «туристи» були одноманітно одягнені у стилі мілітарі, не розпивали спиртне та поводилися максимально непомітно.

Інформагентство опублікувало всі прізвища і дати народження затриманих. Серед них є найманці, які воювали на Донбасі проти України, а також у Сирії на боці режиму Башара Асада.

  • Президент Білорусі Олександр Лукашенко після повідомлення про затримання бойовиків заявив, що втручання найманців у справи країни було очікуваним.