У Польщі шукають близько 240 учасників вечірки на пароплаві після того, як у кількох виявили коронавірус

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
У Польщі шукають близько 240 учасників вечірки на пароплаві після того, як у кількох виявили коронавірус

geralt / Pixabay

У Польщі шукають близько 240 учасників вечірки на пароплаві після того, як серед них виявили хворих на коронавірус. Санепідемслужба просить всіх їх прийти і пройти тест на COVID-19.

Про це повідомляє RMF24.

Вечірка відбулася ще 12 липня у затоці біля Гданська. За даними сандепідемслужби, у ній брали участь близько 236 людей з кількох міст, з них 212 гостей, а решта — організатори, діджеї та обслуговуючий персонал.

Через кілька днів після вечірки стало відомо про інфікування коронавірусом трьох гостей — із Гданська та Познані. Із 20 липня санепідемслужба розпочала пошуки всіх учасників. Організатори вечірки не змогли скласти список всіх присутніх, тому що частина білетів була куплена для родичів чи друзів, також білети перепродували.

Наразі сандепідемслужбі вдалося зв’язатися з 97 гостями заходу, 18 з них вже відправили на самоізоляцію та протестували на коронавірус, але результатів поки нема.

Крім того, організатору вечірки загрожує штраф за порушення карантинних правил — у країні дозволили проводити масові заходи за участі не більше 150 людей.