У центрі Києва відкривається PMHUB — хол з панорамною терасою з відкритим дахом для заходів

Дата:

Новий київський івент-простір PMHUB націлений на заходи для бізнесу, IT, Gaming & Entertainment галузей. Тут будуть проходити експертні конференції, хакатони, бізнес-сніданки, панельні дискусії, вебінари і навіть розважальні IT-стендапи. Крім того, в хаб можна буде прийти і безкоштовно попрацювати між івентами — локація стане вільним простором для зустрічі креативних людей міста.

PMHUB

Місія проєкту — сформувати ідейне комʼюніті довкола сфери інновацій України. «Ми бачимо, як зараз змінюються усі напрямки нашого життя і намагаємося відповідати змінам. Відкриваючи хаб з унікальним освітнім контентом, ми ставимо собі за мету створити креативний майданчик у центрі міста, який стане епіцентром розвитку високотехнологічних індустрій», — зазначає Дарʼя Сьома, керівник проєкту.

PMHUB починає роботу із серії онлайн-заходів, серед яких — DevOps Fest, Parimatch Tech IT Ring, конференція Technologication і хакатон Hack the Tech. Parimatch Tech вже запланував низку заходів у партнерстві з PMHUB, і після закінчення карантину тут пройдуть конференції і мітапи. «Велике офлайн-відкриття заплановано на серпень 2020 року. На захід зберуться світові лідери IT і бізнес галузі», — резюмує Оля Сафіна, арт-директор PMHUB.

До того ж PMHUB оголошує конкурс: будь-яка компанія може запропонувати ідею свого івенту. Три найцікавіші заходи, за версією команди PMHUB, можна буде провести безкоштовно з 1 липня, якщо не буде посилення карантинних норм. Подати ідею на конкурс можна за посиланням.

PMHUB

PMHUB розташований у Києві за адресою Іоанна Павла II, 5 (кол. Патріса Лумумби). Локація є простором з основним залом на 850 кв. м, великою терасою і відкритим дахом на 400 кв. м з видом на Печерськ. Основний зал передбачає театральну посадку на 400 осіб, яку можна легко адаптувати під формат будь-якої події. Тераса і дах дозволяють не тільки комфортно зонувати заходи, але і створити неповторну атмосферу затишку і простору в центрі міста. Разом з ними майданчик може вмістити до 1 000 відвідувачів.

Крім того, PMHUB облаштований панорамним екраном 14 х 4,5 м з можливістю трансляції відео надвисокої чіткості. Професійне звукове та відеообладнання надали Front Pictures і «Лайтек». Одна з особливостей хаба — можливість проводити панорамні презентації в форматі кінотеатру і заходи на даху.

PMHUB

«Система на основі медіасерверів Screenberry дозволяє працювати в різних мультиекранних режимах, комбінуючи програвання контенту, захоплення сигналу, онлайн-трансляції тощо. Два потужні лазерні проектори з роздільною здатністю 4K створюють на широкоформатному екрані яскраве і чітке зображення для перегляду відео в найдрібніших деталях. Екран може служити не тільки для презентацій і трансляцій, але і як фон для вечірок», — підкреслює CEO Front Pictures Юрій Костенко.

Розклад найближчих онлайн-івентів PMHUB:

  • 05 — 06 червня — DevOps Fest;
  • 03 липня — Parimatch Tech IT Ring;
  • 10 липня — конференція Technologication;
  • 25 — 26 липня — хакатон Hack the Tech;
  • 7 серпня — велике відкриття PMHUB.