The New York Times помістила на першу шпальту імена жертв коронавірусу в США

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Американська газета The New York Times присвятила першу шпальту недільного випуску за 24 травня жертвам коронавірусу — на ній опублікували список із 1 000 імен померлих у США.

Видання опублікувало першу сторінку на своєму сайті.

Друкована версія вийшла під заголовком «Кількість жертв у США близько 100 тисяч. Незліченні втрати». У списку наведені імена та особисті дані загиблих із некрологів.

«Вони не були просто іменами у списку. Вони були нами», — йдеться в підзаголовку.

Газета вирішила таким чином привернути увагу до кількості загиблих від коронавірусу. Автори зазначають, що вплив вірусу неможливо виміряти числами.

«Коли країна наближається до похмурої позначки у 100 тис. смертей через вірус, The New York Times вивчила некрологи і повідомлення про смерть людей. Ця тисяча осіб — тільки один відсоток зі списку померлих», — наголосили в публікації.

22 травня президент США Дональд Трамп розпорядився протягом трьох днів приспустити прапори на всіх федеральних будівлях і національних монументах у памʼять про американців, які померли від коронавірусу.

США найбільше постраждали від коронавірусу. За даними Університету Гопкінса, у країні зафіксували понад 1 млн 622 тисячі інфікованих коронавірусом, 97 087 людей померли.