Глава Офісу президента Андрій Єрмак на брифінгу назвав причиною конфлікту з депутатом від «Слуги народу» Гео Леросом спробу останнього просунути на посаду заступника міністра в одному з міністерств «людину з попередньої влади, яка працювала у Київській держадміністрації».
Єрмак заявив, що не міг цього допустити. «Спочатку цю людину нам пропонували в КМДА, потім ця людина зʼявилася в останньому рішенні Кабінету міністрів пана Гончарука. Я зупинив це, і, безумовно, у пана Лероса після цього до мене відповідне ставлення», — сказав глава ОП.
Він не назвав людину, про яку йшлося, але на його слова відповів депутат Київської міськради Ілля Сагайдак. Він назвав слова Єрмака «маніпуляцією і нісенітницею».
Сагайдак заявив, що проходив співбесіди на посаду голови КМДА та на посаду заступника міністра інфраструктури, але його призначенням заважав Єрмак. Він розповів, як майбутній глава ОП увірвався в кабінет Володимира Зеленського під час співбесіди на голову КМДА і після розмовляв з главою держави віч-на-віч. Сагайдак стверджує, що Єрмак був проти його призначення через можливий майбутній конфлікт із мером Києва Віталієм Кличком.
Сагайдак написав, що Єрмак впливає на транспортний комітет, а на посаду заступника міністра він не погодився, оскільки очікував «узурпації влади людьми з сумнівною репутацією».
Гео Лерос пізніше написав у Facebook, що «Сагайдак — крутий фахівець і продавати його не потрібно». Також він заявив, що нардеп Микола Тищенко розповідав йому, як мер Києва просив Єрмака не призначати його «особистого ворога».
- У неділю, 29 березня, нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос опублікував у Facebook відео, де людина, схожа на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака Дениса, обговорює питання призначення на різні державні посади.
- Журналісти «Схем» повідомили, що відео, де Денис Єрмак обговорює питання призначення на різні державні посади, записувала особа з його оточення.
- У коментарі «Бабелю» брат глави Офісу президента Андрія Єрмака Денис спростував інформацію про те, що обговорював з ким-небудь призначення на державні посади.
- 30 березня щодо нардепа було відкрито 4 провадження: за ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 344 (втручання в діяльність державного діяча), ч. 2 ст. 328 (розголошення держтаємниці) і ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем). Нардепу може загрожувати штраф або тюремний термін до 8 років.
- Лерос згодом звернувся до Національного антикорупційного бюро з проханням забезпечити йому охорону.