Зеленський анонсував проєкт «Великдень удома» та патрулі біля церков

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Прес-служба Офісу Президента України

Президент Володимир Зеленський анонсував проєкт «Великдень вдома», який має допомогти українцям відсвяткувати його, не відвідуючи церкву. Про це повідомляє пресслужба президента.

Разом з тим, Зеленський не розкрив деталі, пообіцявши, що проєкт буде представлений найближчим часом. Також на нараді президента з главами церков розглянули можливість розміщення патрулів біля храмів та церков. У разі великого скупчення людей ці патрулі проводитимуть бесіди з парафіянами й роз’яснюватимуть небезпеку масових зібрань у нинішній ситуації.

Крім того, Зеленський домовився з главами церков, що за потреби їхні представники долучатимуться до обласних штабів, які займаються запобіганням поширенню COVID-19.

  • Українська греко-католицька церква дала поради щодо того, як служити у Страсний тиждень і на Великдень у період пандемії коронавірусу. Пасхальні кошики освячуватимуть онлайн.
  • Священнослужителі Православної церкви України почали виготовляти антисептики для рук за рецептурою Всесвітньої організації охорони здоровʼя.