Новий міністр економіки подав декларацію. У ній він зазначив лише квартиру

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Новий міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко подав практично порожню декларацію.

У ній він зазначив, що проживає в Києві, у квартирі дружини площею 90 кв. м.

Ніякої нерухомості, корпоративних прав, доходів або активів він не задекларував.

У документі він зазначив, що у його дружини Світлани російське громадянство. Подружжя має двох дітей — Максима і Матвія.

Хто такий Ігор Петрашко?

Петрашко закінчив Львівський національний політехнічний університет і має ступінь бакалавра бізнес-адміністрування. У 2001 році він отримав диплом MBA бізнес-школи при університеті Вандербільта (США).

Петрашко працював у київському представництві компанії Ernst&Young, в інвестиційній компанії «Трійка Діалог Україна» і був головою Департаменту корпоративного бізнесу в Сбербанку Росії. З квітня 2013 року він працює в агрохолдингу Ukrlandfarming.

Ukrlandfarming належить бізнесмену Олегу Бахматюку. У листопаді 2019 року Національне антикорупційне бюро оголосило Бахматюка в розшук через підозру у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту Нацбанку, виділеного VAB Банку, який теж належав бізнесмену.

  • 4 березня Верховна Рада звільнила уряд премʼєр-міністра Олексія Гончарука. За це рішення проголосували 353 народні депутати. В уряді Гончарука посаду міністра розвитку економіки обіймав Тимофій Милованов.
  • 17 березня Верховна Рада призначила Петрашка міністром економіки. За це рішення проголосували 243 нардепи.