НАБУ при обшуку будинку екснардепа Дубневича знайшло флешку з «контактами Кучми»

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
НАБУ при обшуку будинку екснардепа Дубневича знайшло флешку з «контактами Кучми»

Богдан Дубневич

Facebook / Богдан Дубневич

Національне антикорупційне бюро вилучило у спальні колишнього депутата Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка» Богдана Дубневича флешку з «контактами Кучми» і договорами дарування великих сум. Про це йдеться в матеріалах Вищої антикорупційного суду.

Суд розглядає справу проти двох компаній Дубневича — «Енергія — Новий Розділ» та «Енергія — Новояворівськ». Компанії підозрюють у махінаціях з закупівлею газу, через яку держава зазнала понад 1,4 млрд грн збитків.

Згідно з документами, під час обшуку будинку Дубневича детективи вилучили мобільний телефон iPhone XS, при огляді якого знайшли листування в інтернеті, месенджерах, та електронною поштою з різними абонентами.

Також у спальній кімнаті детективи виявили та вилучили флешку, яка приєднувалася до компʼютера за допомогою пристрою для блокування запису в режимі «Тільки для читання» без можливості запису на носій. На флешці правоохоронці знайшли папку Contacts із файлами, серед яких виявлено файл під назвою «Кучма.сontacts», що містив номер телефону і дату створення.

Також під час обшуку детективи виявили договори дарування коштів, укладені між членами родини Дубневичів, та розписки про отримання коштів, які були вилучені. В результаті суд задовольнив клопотання і заарештував флешку, мобільний телефон та знайдені під час обшуків документи.