Нардеп Дубінський опублікував результати проходження поліграфа

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Нардеп від «Слуги народу», заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Дубінський опублікував у Facebook результати пройденого ним дослідження на поліграфі.

«Дубінський Олександр Анатолійович правдиво відповів на всі питання щодо своєї причетності до домовленості, очікування та отримання неправомірної грошової винагороди за голосування проти проєкту 2047 і не знає, хто з членів комітету причетний до цього», — йдеться у висновках поліграфолога.

Крім того, дослідження встановило, що Дубінський за час роботи у Верховній Раді не отримував грошової або будь-якої іншої винагороди за просування законопроєктів на прохання сторонніх осіб.

Навіщо всі проходять поліграф?

18 жовтня депутати на засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики «провалили» законопроєкт № 2047 «Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки обʼєктів нерухомості». Документ зареєстрований у парламенті 4 вересня 31 депутатом від фракцій «Голос» і «Слуга народу».

Він пропонує скасувати роботу так званих електронних майданчиків (спеціальне програмне забезпечення), через які оцінювачі та нотаріуси зобовʼязані подавати звіти про оцінку нерухомості до Єдиної бази. Це платна послуга — ціна за реєстрацію звіту і перевірку реєстрації нерухомості коливається від 680 до 1 800 грн за одну операцію. Документ передбачає відключення всіх авторизованих електронних майданчиків від Єдиної бази даних звітів про оцінку. Наявні електронні майданчики ЗМІ повʼязують із народним депутатом Антоном Яценком.

Екснардеп Сергій Лещенко повідомив, що, за його інформацією, 11 депутатів від СН, так звані люди Коломойського, у комітеті отримали по $30 тис. від «зацікавлених осіб», щоб не голосувати за законопроєкт, який виключить приватні електронні майданчики з процедури оцінки нерухомості.