ДТП з українцями в Угорщині: у МЗС розповіли, що постраждали 10 громадян

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:
ДТП з українцями в Угорщині: у МЗС розповіли, що постраждали 10 громадян

police.hu

У Міністерстві закордонних справ розповіли, що в результаті аварії з українцями в Угорщині постраждали 10 наших громадян. Про це повідомив директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев, передає Mukachevo.net.

«Згідно з отриманими від поліції даними, водій мікроавтобуса Mercedes у результаті перевищення швидкості не впорався з керуванням транспортним засобом, на перехресті зʼїхав на узбіччя і зіткнувся з деревом. В результаті ДТП постраждали 10 громадян України: шість осіб отримали важкі травми, чотири — легкі», — зазначив він.

Погорельцев стверджує, що постраждалі перебували при свідомості й самостійно повідомили рідних і близьких про інцидент. Їх госпіталізували в медичні установи Боршод-Абауй-Земплен, де їм надали допомогу.

«Трьом громадянам були зроблені невідкладні операції. Згідно з отриманою інформацією від завідувача травматології лікарні міста Мішкольц, громадяни України після операції в тяжкому стані, але загрози їхньому життю немає», — підкреслив він.

Що сталося?

У пʼятницю ввечері автобус з українцями врізався в дерево в окрузі Боршод-Абауй-Земплен. Автобус прямував у Чехію.