У «Слузі народу» заявили, що усне звернення Кличко щодо розпуску Київради — не привід для його розгляду. У відповідь мер надав документ

Дата:

Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Усна заява мера Києва Віталія Кличка про розпуск Київради не є приводом для її розгляду у Верховній Раді. Про це в кулуарах парламенту заявив журналістам перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

За його словами, від мера має надійти письмове звернення, яке подається на розгляд у профільний парламентський комітет. «Ми будемо розглядати та визначатися, чи є достатні підстави для розпуску. Підставою є непроведення Київрадою сесій протягом двох місяців. Будемо проводити експертизу та визначати, чи є підстави для оголошення перевиборів. У нас є 90 днів з моменту офіційного звернення мера на прийняття цього рішення», — заявив Корнієнко.

Раніше, 19 вересня, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Верховної Ради з проханням розпустити Київраду VIII скликання. Про це столичний мер заявив після того, як Київрада вдруге не зібрала кворум для проведення сесії. Уперше Київрада не змогла зібратися на засідання 12 вересня. Тоді Кличко оголосив про проведення консультацій з головами депутатських фракцій щодо дострокового припинення повноважень Київради.

Сайт міського голови Києва Віталія Кличка

Сайт міського голови Києва Віталія Кличка

  • До Верховної Ради подали законопроєкт про внесення змін у закон «Про столицю України — місто-герой Київ», згідно з яким дострокові вибори мера Києва пропонується провести 8 грудня.