Українець здобув золото на юніорському чемпіонаті світу з плавання. Він обійшов американця на 00,01 секунди

Марина Колесниченко

Official FINA website

Українець Владислав Бухов здобув золоту медаль на юніорському чемпіонаті світу з водних видів спорту, який триває в Бухаресті, йдеться у повідомленні Федерації плавання України.

Бухов фінішував першим на дистанції 50 метрів вільним стилем та показав результат у 22,13 секунди, обійшовши найближчого переслідувача Девіда Кертіса зі США на 00,01 секунди.

«Владислав перемагає американця Девіда Кертіса, який був лідером у попередніх та в півфінальних запливах, на одну соту секунди. Щирі вітання Владиславу, також першому тренеру чемпіона — Савіній Ользі, і теперішньому наставнику Андрію Хлопцову», — йдеться у повідомленні ФПУ.

Медаль українського спортсмена стала першою нагородою України на юніорському чемпіонаті світу з плавання. Наразі Україна посідає восьму сходинку у загальному заліку. Чемпіонат триватиме до 25 серпня.