Нацрада перевірить пʼять цифрових каналів, що мовлять із логотипом «112 Україна»

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевірить компанії ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ», які мовлять у цифровому мультиплексі МХ-5 із логотипом «112 Україна». Про це йдеться на сайті Нацради.

Відповідне рішення ухвалили 1 серпня на підставі моніторингу від 19 липня. У Нацраді зазначають, що під час моніторингу цих мовників було зафіксовано ознаки порушення галузевого законодавства, які є однаковими для усіх цих ліцензіатів, оскільки вони транслюють однакове програмне наповнення. Компанії не дотримали умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення.

Зокрема зазначається, що замість показу інформаційно-аналітичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних, дитячих передач і фільмопоказу, понад 22 години на добу транслювали лише інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі.

«Також змінено логотипи ліцензіатів. Дозвільні документи на мовлення визначають такі логотипи для цих регіональних компаній: ТОВ «Новий формат ТВ» емблема «112 Україна», ТОВ «Аріадна ТВ» емблема «112 Україна», ТОВ «Партнер ТВ» емблема «112 Україна», ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Лідер ТВ». Натомість усі телеканали використовують лише частину логотипа — «112 Україна», — повідомляють у Нацраді.