У роботі Facebook, Instagram та WhatsApp стався глобальний збій

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Користувачі соціальних мереж Facebook, Instagram та месенджера WhatsApp скаржаться на перебої у їхній роботі. Про це повідомляє ресурс Downdetector.

Проблеми з Facebook спостерігаться приблизно з 16:00. Найбільше повідомлень надійшло зі США, Мексики, а також Великої Британії, Бельгії, Нідерландів, Франції, Німеччини, Польщі та Угорщини.

Переважна більшість скарг стосується проблем із завантаженням та відображенням фотографій. Майже 10% скаржаться на роботу новинної стрічки, інші — на проблеми зі входом.

На проблеми в роботі WhatsApp скарги надходять з Латинської Америки, а також із Великої Британії, Німеччини, Іспанії та Росії. Користувачі не можуть надіслати чи прийняти повідомлення та повідомляють про проблеми зі звʼязком.

Instagram зазнає перебоїв з 15:45. Повідомлення про неполадки надходять зі США, Канади, Бразилії, Аргентини, Великої Британії, Німеччини, Франції, Австрії, Бельгії, Нідерландів, Іспанії, Португалії та Росії. Найбільше проблем стосується оновлення новинної стрічки, також у корисувачів не працює десктопна версія сервісу та спостерігаються негаразди зі входом до акаунту.