Можна у шортах та з ноутбуком. Адміністрація президента спрощує правила дрес-коду

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Адміністрація президента вирішила спростити правила дрес-коду. Про це в інтервʼю «Радіо Свобода» повідомив четвертий номер списку партії «Слуга народу» Давид Арахамія, який ініціював зміни.

«В адміністрацію вже можна [приходити в шортах]. Мене не пускали. Кажуть: дрес-код. Я кажу: хто дрес-код затвердив? Вони кажуть: не знаємо. Я знайшов коменданта. Кажу: а чому дрес-код, чому не можна в шортах? І знайшли документи. Поміняли документи. Зараз можна», — зазначив він.

Також Арахамія додав, що відповідні зміни внесли в документ, який вимагав спеціального дозволу для відвідування будівлі адміністрації з ноутбуком. «Розумієте, в адміністрацію президента не можна без спеціального дозволу пройти з комп’ютером. Але туди багато журналістів ходить, експертів. І в них є комп’ютери. Я кажу: чому iPhone можна, iPad як планшет можна (це фактично комп’ютер), а комп’ютер уже не можна? От що за дурниця? Просто ніхто не «парився». Я знайшов документ, який це регламентує. Ми пішли і підписали документ, що зараз можна і з ноутбуком», — сказав Арахамія.

Як повідомляє «Радіо Свобода», відповідальна за департамент інформаційної політики Ірина Побєдоносцева у коментарі виданню підтвердила, що документ, який регламентує зовнішній вигляд працівників і відвідувачів будівлі АП, змінять.

«У нас — аналогічні ідеї та думки, тому що просто спекотно… Поки що на офіційному рівні це в робочому процесі. Процес триває, тому що це не така проста історія. Але це буде точно, бо ми всі підтримуємо ініціативу і вважаємо, що це трохи застрілі заходи. Найближчим часом має запрацювати інновація», — зазначила Побєдоносцева.

Так само зміни будуть внесені до документу, що стосується відвідування адміністрації президента з ноутбуком, додала вона. «Залишилося врегулювати це питання, щоб у всіх інстанціях це пройшло», — сказала Побєдоносцева.