Українка здобула «срібло» на етапі «Діамантової ліги» у Швеції

Автор:
Олена Мельник
Дата:

У Стокгольмі 30 травня відбувся третій етап «Діамантової ліги». Участь у змаганнях узяли четверо українських легкоатлетів: Сергій Никифоров (стрибки у довжину), Юлія Левченко та Ярослава Магучіх (стрибки у висоту), а також Ольга Ляхова (1 500 метрів), повідомляє Національний олімпійський комітет у Facebook.

Юлія Левченко з результатом 1,9 метрів стала другою зі стрибків у висоту. Такий же результат показала шведка Еріка Кінсі, проте вона поступилася Юлії за спробами. Переможниця етапу в Досі, Ярослава Магучіх, цього разу була четвертою (1,83 м). А здобула перемогу Марія Ласіцкене (1,92 м), яка виступає під нейтральним прапором, зазначає Федерація легкої атлетики України .

У п’ятій спробі Сергій Никифоров наблизився до позначки восьми метрів, проте перелетіти її того вечора не зміг. З результатом 7,97 метрів він сьомий зі стрибків у довжину. Переміг швед Тобіас Монтлер (8,22 метрів).

А Ольга Ляхова, основною дистанцією якої є 800 метрів, у Стокгольмі спробувала сили з бігу на 1 500 метрів. Ця дисципліна не входила до списку «діамантових». З результатом 4.23,42 хв. вона фінішувала 12-тою.