«Одного разу в Голлівуді». Зʼявився повноцінний трейлер довгоочікуваного фільму Квентіна Тарантіно

Автор:
Олена Козаченко
Дата:
«Одного разу в Голлівуді». Зʼявився повноцінний трейлер довгоочікуваного фільму Квентіна Тарантіно

Sony Pictures Entertainment

Sony Pictures Entertainment представила перший повноцінний трейлер нової картини режисера і сценариста Квентіна Тарантіно «Одного разу в Голлівуді». Відео опублікували на YouТube-каналі кінокомпанії.

Компанію Леонардо Ді Капріо, Бреду Пітту та Марго Роббі, які виконали головні ролі, склали Деміен Льюїс, Курт Рассел, Люк Перрі, Дакота Феннінг й Аль Пачіно.

У новому фільмі Тарантіно змішав реальні події з гротескною вигадкою. Дії фільму розгортаються в 1969 році, незадовго до жорстокого вбивства вагітної актриси Шерон Тейт. Головний герой — зірка телевізійного серіалу Рік Далтон у виконанні Леонардо Ді Капріо, який мріє стати голлівудською зіркою. Аналогічну мету переслідує і його дублер Кліфф Бут, якого грає Бред Пітт.

Паралельно з основною сюжетною лінією розвивається історія маніяка Чарльза Менсона, який зібрав навколо себе армію релігійних фанатів, готових виконати будь-який наказ свого лідера.

Дія фільму відбувається в контексті реальних трагічних подій, тому серед персонажів виявилися і зірки Голлівуду кінця 60-х. Так, героями стрічки стали Брюс Лі, Роман Поланскі та його дружина Шерон Тейт у виконанні Марго Роббі.

20 травня режисер Квентін Тарантіно звернувся в соцмережах до глядачів, які відвідають премʼєру його фільму «Одного разу в Голлівуді», з проханням уникнути спойлерів.

«Я люблю кіно. І ви любите кіно. Це подорож, де ти відкриваєш для себе історію вперше. Я дуже радий бути тут, в Каннах, щоб поділитися стрічкою «Одного разу в Голлівуді» з глядачами фестивалю. Акторський склад і знімальна група ретельно працювали над створенням чогось оригінального, і я тільки прошу всіх уникати чого-небудь, що може перешкодити іншим глядачам відчути фільм таким же чином. Дякуємо», — написав Тарантіно.