«Схеми»: Екс-глава СБУ Хорошковський прилетів в Україну приватним рейсом

Дата:
«Схеми»: Екс-глава СБУ Хорошковський прилетів в Україну приватним рейсом

Малолєтка Євген / УНІАН

Колишній голова Служби безпеки України, віце-премʼєр за президента Віктора Януковича й екс-власник Inter Media Group Валерій Хорошковський прилетів до Києва після майже семирічного проживання в Монако. Про це повідомляють «Схеми: корупція в деталях».

За даними журналістів, Хорошковський прилетів у Київ приватним рейсом у вівторок, 21 травня. Він виїхав з України у 2012 році, за неофіційними даними, він жив у Монако.

Хорошковський — український політик, бізнесмен, колишній власник телеканалу «Інтер». Обіймав посади міністра економіки в уряді Віктора Януковича, голови Державної митної служби за президентства Віктора Ющенка, очолював СБУ за президента Януковича, був міністром фінансів і першим віце-премʼєром в уряді Миколи Азарова.

У 2013 році Хорошковський продав Inter Media Group, до якої, зокрема, входить телеканал «Інтер». Покупцями холдингу стали бізнесмен Дмитро Фірташ (Group DF) і екс-глава Адміністрації президента (за Януковича) Сергій Льовочкін (зараз народний депутат від «Опозиційного блоку»).

За відкритими даними, угода була укладена, виходячи з оціночної вартості в $2,5 млрд.