У команді Зеленського розповіли, де братимуть газ на опалювальний сезон

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Команда обраного президента Володимира Зеленського вважає, що вже зараз Україні необхідно запасатися природним газом на майбутній опалювальний сезон і шукати надійні джерела постачання палива. Про це повідомили у прес-службі політика.

«Щоб мати достатню кількість газу на опалювальний сезон, ним потрібно запасатися вже зараз, коли ціна на паливо значно нижча. Крім того, необхідно мати надійні джерела поставок, особливо на тлі того, що досі не визначені умови постачання газу з Росії до ЄС через Україну з 1 січня 2020 року», — йдеться у повідомленні.

У команді Зеленського кажуть, що готові до консультацій з урядом для ухвалення рішень, які забезпечать тепло в оселях українців узимку.

«Ми розраховуємо на співпрацю з урядом і втілення виважених і вчасних рішень, узгоджених з ЄС, США й іншими партнерами. Спільними зусиллями забезпечимо достатню для домівок українців кількість газу», — зазначили в команді Володимира Зеленського.

Також Україна гарантує надійне транспортування газу за європейськими правилами, однак для цього потрібно створити незалежного оператора газотранспортної системи. Цей процес буде завершений у поточному році, але не за будь-яку ціну і не в інтересах окремих політичних сил.