The Washington Post опублікувала статтю «Вперед на захід — до Львова», в якій рекомендувала місто як обовʼязкову локацію для подорожей Україною. Про це пише прес-служба Львівської міської ради.
У статті йдеться про те, що основна перевага міста — європейська дестинація. Львів приваблює туристів архітектурою, унікальними памʼятками архітектури, належною якістю у сфері обслуговування та досить помірними цінами.
«Це вишукане місто виглядає як традиційна європейська дестинація, довершена брукованими вуличками, фестивалями класичної музики та гучними літературними святкуваннями», — зазначає автор The Washington Post.
У матеріалі звертають увагу на львівські ресторани, кавʼярні та цікаві місця для Instagram-блогерів, як-от книжковий ринок під відкритим небом або кавʼярня, де кава готується на відкритому вогні в мідних глеках у кімнаті при свічках.
Також автор статті зауважує, що попри свою космополітичність та європейськість, Львів відомий як «осередок українського націоналізму».
Варто зазначити, що у статті також йдеться і про Київ. У столиці рекомендують відвідати Софійський собор, Києво-Печерську лавру, центральну синагогу та обовʼязково прогулятися Хрещатиком.
Серед недоліків автор зазначає корумповану поліцію, яка може вимагати хабара від туристів, і відсутність належного рівня сфери обслуговування.
- Книга українського письменника Марка Лівіна «Рікі та дороги» потрапила до престижного міжнародного каталогу Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (International Board on Books for Young People — IBBY) видатних книжок для дітей з інвалідністю.
- Україна потрапила до десятки країн світу з «найнещаснішими» економіками, згідно з рейтингом американського видання Bloomberg.
- Україна посіла 39-те місце серед 80 країн за рейтингом впливовості світових країн, складеним новинним щотижневиком U.S. News в партнерстві з американськими маркетинговими компаніями BAV Group,VMLY&R й університетом Пенсильванії.