Дружина Макрона відкриває школи для дорослих, де викладатиме французьку мову

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Адміністрація Президента України

Дружина президента Франції Емманюеля Макрона, колишня вчителька Бриджит Макрон, відкриває школи для дорослих без вищої освіти.

Про це повідомляє французьке видання Le Point.

Заклади відкриють у Валансі та Кліші-су-Буа. Вони називатимуться «Інститутами для профорієнтування, які допомагають із працевлаштуванням».

У них зможуть навчатися люди, які не мають диплома. Сама Бриджит Макрон буде керівницею педагогічного комітету та викладатиме французьку мову.

  • Президент Франції Емманюель Макрон доручив експертам провести розслідування ролі французької армії в геноциді в Руанді, який є джерелом напруженості у взаєминах між Парижем і Кігалі.
  • Дві вʼязниці у Фінляндії вирішили відмовитися від фізичної праці увʼязнених. Замість цього вони розпізнаватимуть і сортуватимуть дані для алгоритмів, які використовує штучний інтелект компанії Vainu.
  • Колишня керівниця Національного банку Валерія Гонтарева очолить наглядову раду медичного стартапу Medikit — комунікаційної платформи для пацієнтів і лікарів. Про це Гонтарева розповіла в коментарі theБабелю.