Зеленський покликав Порошенка на стадіон «Олімпійський» для дебатів і дав добу на відповідь

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Артист Володимир Зеленський запропонував президенту Петру Порошенку провести передвиборчі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський». Про це він заявив у відеозверненні.

«Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу, «відморожусь», заховаюсь. Ні, я — це не ви у 2014 році. Я приймаю Ваш виклик», — сказав кандидат у президенти.

Він запросив Порошенка до дебатів на стадіоні НСК «Олімпійський» та дав йому на відповідь 24 години. Зеленський підкреслив, що висвітлювати ці дебати мають право будь-які телеканали та будь-які журналісти.

Крім того, за словами Зеленського, обидва кандидати мають пройти медичну перевірку, оскільки «країні потрібен здоровий президент». «На знак поваги як мінімум до третини громадян України Ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Коломойського, не з «ватніком», не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським», — резюмував артист.

На Facebook-сторінці Зеленського вже пішов зворотній відлік часу до кінця строку, коли Порошенко має дати відповідь на цю пропозицію.