Вийшов трейлер міні-серіалу «Чорнобиль» телеканалу HBO

Автор:
Олена Мельник
Дата:
Вийшов трейлер міні-серіалу «Чорнобиль» телеканалу HBO

HBO

Телеканал HBO опублікував трейлер нового міні-серіалу «Чорнобиль» про аварію на ЧАЕС, яка сталася в Україні у квітні 1986 року та вплинула на низку країн не лише СРСР, а й Західної Європи та Скандинавії.

Драма складається з пʼяти серій, знятих спільно зі Sky. Премʼєра стрічки відбудеться 6 травня 2019 року.

«Чорнобиль» показує історію аварії 1986 року, однієї з найстрашніших техногенних катастроф в історії, і жертви, зроблені для порятунку Європи від неймовірної катастрофи», — зазначає HBO.

У серіалі зіграли номінант премії «Еммі» Джаред Гарріс («Корона», «Божевільні»), Стеллан Скашгорд («Меланхолія», «Дівчина з татуюванням дракона»), номінант на «Оскар» Емілі Вотсон («Гіларі і Джекі», «Розсікаючи хвилі», «Еквілібріум») та інші. Автор сценарію — Крейг Мезін, а режисером картини став Юхан Ренк, відомий за серіалами «Ходячі мерці» і «Пуститися берега».

Джаред Гарріс зображує Валерія Легасова, провідного радянського фізика-ядерника. У складі команди реагування він одним з перших усвідомив масштаби безпрецедентної катастрофи, яка сталася на АЕС. Стеллан Скашгорд грає радянського віце-премʼєра Бориса Щербину, якого Кремль призначає керівником урядової комісії з Чорнобилю в перші години після аварії. Емілі Вотсон зображує Уляну Хомюк, радянського фізика-ядерника, яка вирішила розкрити таємницю того, що призвело до чорнобильської катастрофи.

  • Під час трансляції церемонії «Оскар» телеканал HBO випустив новий ролик з кадрами всіх серіалів, вихід яких запланований на 2019 рік.