Берлінський зоопарк вперше показав дитинча білого полярного ведмедя. Вона народилася три місяці тому і поки не має імені

Дата:

Kay Nietfeld / picture alliance via Getty Images

Один з найбільших зоопарків Європи — Берлінський зоопарк (Tierpark Friedrichsfelde) — вперше показав відвідувачам білого полярного ведмедика, який народився 1 грудня 2018 року. Це дівчинка, їй 3,5 місяця, і її поки не назвали, повідомляється у Twitter зоопарку.

Ведмежа вперше прогулялося у вольєрі разом із мамою — ведмедицею Тонею. Вони купалися в басейні, валялися на каменях і перекидалися в тирсі, не помічаючи десятків камер і журналістів, які спеціально приїхали в зоопарк висвітлювати подію.

Paul Zinken / picture alliance via Getty Images

На прогулянці ведмедиця постійно тримала дитинча в полі зору і підтримувала лапами.

Paul Zinken / picture alliance via Getty Images

Britta Pedersen / picture alliance via Getty Images

Britta Pedersen / picture alliance via Getty Images

У зоопарку Тірпарк сподіваються, що маля стане не менш популярною, ніж колись обожнюваний в Німеччині білий ведмідь Кнут. Він народився в 2006 році, працівники зоопарку виростили його самі, після того як від нього відмовилася мати.

Фотографії Кнута постійно публікувалися в ЗМІ, його зображення були на поштових марках, ведмедя фотографували для обкладинки журналу Vanity Fair, а зоопарк заробив мільйони євро від відвідувань та мерчандайзингу.