Сінгапур призупинив польоти Boeing 737 MAX. Раніше це зробили Ефіопія, Китай та Індонезія

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Влада Сінгапура оголосила, що призупиняє будь-яке використання літаків Boeing 737 MAX 8 із 12 березня. Рішення ухвалили після катастрофи літака цієї моделі в Ефіопії.

Про це повідомляє CNN.

Раніше використання Boeing 737 MAX 8 тимчасово заборонила влада Ефіопії, Китаю та Індонезії. Авіакомпанія Південно-Африканської Республіки Comair Airlines вирішила скасувати заплановані польоти цим літаком.

У компанії Boeing заявили, що оновлять програмне забезпечення після падіння літака.

Також через катастрофу в Ефіопії Boeing відклала презентацію нового літака, яка повинна була відбутися 13 березня. Компанія планувала представити широкофюзеляжний Boeing 777X.

  • 10 березня в Ефіопії після 6 хвилин польоту розбився пасажирський Boeing 737 компанії Ethiopian Airlines. Він прямував зі столиці країни Аддис-Абеби в Кенію. На його борту були громадяни 33 країн, у тому числі 19 працівників Організації Обʼєднаних Націй. Усі вони загинули.
  • У жовтні 2018 року в результаті катастрофи літака Boeing 737 індонезійських авіаліній Lion Air загинуло 189 осіб, разом з членами екіпажу. Після трагедії Федеральне авіаційне управління США попередило про неполадки обладнання в Boeing 737 Max. Як уточнив сам виробник, через помилкові показники системи контролю польоту літаки можуть піти в круте піке.