Парламент Великої Британії звинуватив компанію Facebook у торгівлі особистими даними користувачів соцмережі та антиконкурентних практиках. У компанії всі звинувачення відкидають.
У звіті комітету з цифрових технологій, культури, ЗМІ та спорту, який був представлений британським парламентом, вказується, що Facebook хотів перехоплювати налаштування конфіденційності своїх користувачів, щоб розробники додатків могли отримувати доступ до їхніх особистих даних.
У звіті також йдеться, що керівники соцмережі «навмисно вводили в оману» або «навмисно не інформували» законодавців про імовірне втручання Росії у закордонні вибори.
Британський парламент також вказав, що має докази втручання через Facebook інших держав у хід голосування з Brexit.
Як повідомляє BBC, у Facebook відкинули всі звинувачення і зазначили, що забезпечують належним чином конфіденційність користувачів. Також там заявили, що не порушували жодних законів Сполученого Королівства.
- Раніше у Великій Британії влада опублікувала звіт, який містить листи високопосадовців Facebook, зокрема засновника компанії Марка Цукерберга. Згідно зі звітом, Facebook надав деяким компаніям доступ до даних користувачів. У списку «привілейованих компаній» виявилися Netflix, Airbnb, Badoo і Lyft. Вони отримали доступ до прихованих даних користувачів, наприклад до засекреченого списку друзів.
- Служба безпеки Facebook відстежує місце розташування користувачів соцмережі, які реально можуть загрожувати безпеці співробітників компанії та її керівництва.