Правління «Суспільного» наполягає на незаконності звільнення Аласанії

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Правління Національного суспільного телебачення (НСТУ) закликало наглядову раду НСТУ переглянути рішення про розірвання контракту з головою правління Зурабом Аласанією, повідомляється на сайті телеканалу «UA: Суспільне мовлення».

Правління вважає звільнення Аласанії незаконним, заначаючи, що його ухвалили в неправовий спосіб. Правління назвала це «надзвичайно небезпечним прецедентом» і закликало наглядову раду НСТУ переглянути його з дотриманням всіх правових процедур.

Крім того, правління звертає особливу увагу на можливі маніпуляції у висловлюваннях деяких членів наглядової ради, які зафіксовані в протоколі засідання. Також правління наводить цитату члена спостережної ради Євгена Глібовицького.

«Комплекс з безграмотності, помилок і упередженості в останньому наборі рішень Наглядової ради ставить під загрозу успішність всієї реформи суспільного мовлення. Наглядова рада «НСТУ» повинна негайно повернути свою діяльність у правове поле», — заявив він. Зазначають, що слова Глібовицького підтримали члени наглядової ради Олександр Павличенко та Світлана Остапа.

  • Зураба Аласанію достроково усунули з посади голови «Національної суспільної телерадіокомпанії України» увечері 31 січня. Тимчасовим главою «Суспільного» призначили члена правління НСТУ Миколу Чернотицького.
  • Пізніше народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм заявив, що члени Наглядової ради, які голосували за звільнення Аласанії, почали відкликати свої голоси.