Генпрокуратура повернула САП подання про притягнення нардепа Дубневича до відповідальності

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Подання про притягнення нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Ярослава Дубневича до кримінальної відповідальності потребує суттєвого доопрацювання. Про це написала у Twitter прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

У понеділок стало відомо, що Генеральна прокуратура повернула Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі подання на притягнення Дубневича до відповідальності.

«Подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Я. Дубневича потребує суттєвого доопрацювання в частині доказової бази, яка має беззаперечно підтверджувати зроблені слідством висновки, а не ставити їх під сумнів», — написала Сарган.

У чому його звинувачують?

За даними ЗМІ, Національне антикорупційне бюро підозрює Дубневича у привласненні 93,2 млн грн філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» при поставці товарів за завищеними цінами у 2015—2017 роках.

Будучи головою комітету Ради з питань транспорту, Дубневич створив умови для закупівлі елементів колії за рахунок коштів «Укрзалізниці» за завищеними цінами. Замість переговорної процедури закупівлі Дубневич організував відкриті торги із залученням підконтрольних йому підприємств — «Арго» і «Корпорація КРТ».