«Продовжить у тому ж форматі». КМДА спростувала інформацію про закриття кінотеатру «Київ»

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
«Продовжить у тому ж форматі». КМДА спростувала інформацію про закриття кінотеатру «Київ»

Олекса-Київ / Wikipedia

Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі, повідомляє прес-служба Київської міської адміністрації.

«Кінотеатр продовжить свою роботу у тому ж форматі, що і нині. Будь-які інші заяви — домисли, не більше. Фестивальний профіль у контексті меморандуму між КМДА та кінофестивалем «Молодість» так само буде ключовим», — наголосила директор департаменту культури КМДА Діана Попова.

Вона додала, що постійні звернення орендаря до комісії з питань власності щодо зменшення орендної ставки викликають сумніви в його платоспроможності. «Місто просто не може ставити під загрозу подальшу роботу цього легендарного кінотеатру. Тому для оперативного й ефективного управління майном громади запропоновано включити «Київ» до мережі «Київкінофільм». Ми не можемо собі дозволити навіть припустити, що робота кінотеатру може бути зупинена», — додала Попова.

Попова наголосила, що всі кінотеатри, які перебувають у мережі КП «Київкінофільм» демонструють сталий розвиток та ефективну роботу. До мережі входять кінотеатри «Алмаз», «Факел», «Промінь», «Пролісок», «Старт», «Ліра», «Салют», «Лейпциг», «Флоренція», «Київська Русь», «Ім. Т. Шевченка», «Кіото», «Ленінград» («Дніпро»), «Загреб», «Братислава», «Краків» та «Молодіжний».

У КМДА нагадали, що кінотеатр «Київ» є пам’яткою архітектури і містобудування місцевого значення, а цільове призначення кінотеатру змінюватись не може. Окрім того, перед укладанням договору оренди балансоутримувач має спочатку укласти охоронний договір із Департаментом охорони культурної спадщини, у якому також буде прописано цільове призначення будівлі – кінотеатр.