Зонд Voyager-2 став другим штучно створеним обʼєктом, який опинився в міжзоряному просторі. Як і перша модель Voyager-1, він вийшов за межі геліосфери. Про це повідомляється на сайті NASA.
Voyager-2 запустили для дослідження Сонячної системи ще у 1977 році. Спочатку планувалося, що зонд пропрацює щонайбільше пʼять років, проте у серпні 2018 року місія відзначила 41-й ювілей. Зараз апарат знаходиться за 118 астрономічних одиниць від Землі (1 астрономічна одиниця становить близько 149,6 млн км).
З 2007 року зонд був у зовнішньому шарі геліосфери — це простір, який більшою мірою складається із сонячного вітру і сонячних магнітних полів. На межі геліосфери швидкість сонячного вітру знижується практично до нуля. А на відстані понад 200 астрономічних одиниць від Сонця частинки зоряного вітру починають гальмувати.
- NASA опублікувало аудіозапис шуму вітру на Марсі. Його також зафіксував апарат InSight. Як зазначили в агентстві, людина не здатна чітко почути звукові марсіанські хвилі, тому фахівці посилили їх.
- Космічний корабель Dragon пристикувався до Міжнародної космічної станції. Dragon пробуде у космосі близько пʼяти тижнів.
- Space Exploration Technologies Corp збирається організувати перший політ космічних туристів на орбіту Місяця у 2023 році.