У Демократичній партії США заявили, що Трампу може загрожувати імпічмент за виплати екс-моделі Playboy

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Wikimedia Commons

Президенту США Дональду Трампу може загрожувати імпічмент, якщо буде доведено, що він доручив своєму юристу заплатити колишній моделі Playboy за мовчання про їхні стосунки. Такий вчинок Трампа може вважатися порушенням правил фінансування передвиборчої кампанії, заявив член Демократичної партії з Нью-Йорка Джеррольд Недлер. Про це пише «Радіо Свобода» з посиланням на американські ЗМІ.

«Це може стати порушенням, яке передбачає імпічмент. Чи таке правопорушення є достатньо значним, щоб цей імпічмент виправдати — інше питання. Проте, звісно, ці порушення передбачають імпічмент, тому що, хоча й були скоєні до того, як цей президент став президентом, вони мали на меті нечесне обрання на цю посаду», — заявив Недлер, який очолить Юридичний комітет після того, як демократи отримають більшість у Палаті представників Конгресу в січні 2019 року.

За законами США, внески на користь передвиборчої кампанії мають бути відкритими. Такі платежі також не мають перевищувати $2 700.

  • Влітку 2018 року адвокат колишнього юриста Трампа Майкл Коен оприлюднив запис, на якому Трамп обговорює з Коеном потенційний платіж колишній моделі Playboy Карен Макдугал, що нібито мала зв’язок з президентом США. Запис був нібито зроблений за два місяці до президентських виборів 2016 року.