Коломойський назвав себе «маріонеткою Зеленського» і розповів про стосунки зі «Студією Квартал 95»

Дата:
Коломойський назвав себе «маріонеткою Зеленського» і розповів про стосунки зі «Студією Квартал 95»

Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що він «є маріонеткою» актора і шоумена Володимира Зеленського. Про це він повідомив у інтервʼю журналістці Соні Кошкіній в межах проекту KishkiNa.

Коломойський розповів подробиці відносин холдингу «1+1 медіа» і «Студії Квартал 95».

«Вони [Квартал 95] виграють 10:0. Вони роблять все, що хочуть», — зазначив Коломойський.

За його словами, він не є ані власником, ані співвласником «Студії Квартал 95».

«Я один з бенефіціарів «плюсів», і у нас з «Кварталом» довгий контракт на 10 років. Він був підписаний у 2012 році і до 2022 року», — розповів бізнесмен.

За його словами, зараз, під час переговорів з Олександром Ткаченком (генеральним директором групи «1+1 медіа»), періодично порушується питання про можливу участь Зеленського у виборах президента.

«Я кажу Ткаченку: у тебе не з Зеленським контракт, а з «Кварталом». Якщо Зеленський піде, ну буде Кошовий фронтменом, Пікалов. Вони виробляють продукт і продають його «Плюсам» без права редакції. Прибуток від реклами отримують «Плюси», а вони отримують гроші за свій продукт», — додав Коломойський.

Він підкреслив, що не впливає на контент «Студії Квартал 95».

«Я ніколи не мав жодного стосунку [до вигадування жартів «Кварталу 95»]. Я думаю, вони висміюють усіх, зокрема й мене. Можливо, мені вони можуть дати трохи більше симпатії, але висміюють мене точно не менше, ніж усіх інших», — зазначив бізнесмен.

theБабель переказував першу частину інтерʼю Ігоря Коломойського, у якій він говорив про ПриватБанк, прослуховування, Порошенка та життя в Ізраїлі.