Найєм: У Раді пропонують компроміс щодо введення воєнного стану

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:
Найєм: У Раді пропонують компроміс щодо введення воєнного стану

Марків Михайло / УНІАН

Депутат Верховної Ради України від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм висловив припущення, що введення воєнного стану за сценарієм, запропонованим президентом, не буде. Замість цього будуть шукать компроміс. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Судячи з усього, введення воєнного стану за сценарієм, запропонованим президентом, не буде. Зараз йде обговорення трьох пунктів, за якими можливий компроміс:

- введення воєнного стану не на два місяці, а на один місяць;

- вилучення пункту указу про обмеження прав і свобод громадян;

- і пряме призначення в цьому ж указі дати виборів президента на 31 березня 2019 року», — написав він.

  • 25 листопада загострилася ситуація в Керченській протоці. Уранці російський прикордонний корабель протаранив український рейдовий буксир в Азовському морі, коли той разом із ще двома броньованими катерами переходив з порту Одеса до порту Маріуполь. Під час виходу суден із Керченської протоки російські прикордонники відкрили по них вогонь, Україна повідомила про поранених військових.
  • В результаті буксир «Яни Капу» і бронекатери «Бердянськ» і «Нікополь» українських ВМС були захоплені російськими судами і доставлені в порт анексованої Керчі. Зʼявилося відео з кораблями в порту анексованого Криму.
  • У ніч на понеділок, 26 листопада, президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду на 60 днів ввести воєнний стан. Рада збереться для розгляду цього питання в 16:00 26 листопада.