Виробника печива Oreo і шоколаду Milka звинуватили в загибелі орангутангів

Дата:
Виробника печива Oreo і шоколаду Milka звинуватили в загибелі орангутангів

Jack Cain / Unsplash

Екологи з Greenpeace звинуватили міжнародного кондитерського гіганта Mondelez у знищенні тропічних лісів внаслідок виробництва пальмого масла, яке використовується в продукції компанії. Про це пише Bloomberg.

На знак протесту екологи провели акцію біля головного офісу компанії. «Mondelez отримує більшу частину пальмової олії від Wilmar International — найбільшого і найбруднішого трейдера пальмової олії в світі», — заявили в Greenpeace.

У Greenpeace додали, що вирубка тропічних лісів для розміщення пальмових плантацій руйнує середовище орангутангів і ставить їх під загрозу вимирання.

Mondelez — один із найбільших у світі виробників кондитерських виробів Oreo, Cadbury, Alpen Gold, Milka, Toblerone та ін. Штаб компанії розміщений у США.

«Вони буквально помирають за печиво», — йдеться в заяві екологів. За підрахунками Greenpeace, починаючи з 2015 до 2017 року 22 постачальники пальмової олії для Mondelez знищили понад 70 га тропічного лісу, що перевищує площу Чикаго.

Що говорять у компанії?

У відповідь на претензії активістів спікер Mondelez заявив, що вони перевіряють своїх постачальників пальмової олії. Крім того, в компанії наголосили, що відмовилися від послуг 12 підрядників через порушення в процесі виробництва.