У Німеччині тисячі людей вийшли на протест через групове зґвалтування дівчини

Автор:
Олена Мельник
Дата:

У німецькому місті Фрайбург близько двох тисяч людей вийшли на мітинг після того, як кілька чоловіків зґвалтували 18-річну дівчину, повідомляє DW.

Увечері 29 жовтня відбулися дві демонстрації. На акцію правопопулістської партії «Альтернатива для Німеччини» (АдН) вийшли близько 300—400 осіб. Одночасно у протесті противників АдН брали участь близько півтори тисячі людей.

Порядок забезпечували близько 100 поліцейських. Акції відбулись майже мирно. Незначні травми отримали троє правоохоронців та двоє демонстрантів.

Групове зґвалтування сталося в ніч на 14 жовтня. Молодий чоловік приніс дівчині на дискотеці напій, у який було, імовірно, додано наркотичну речовину. З клубу вони пішли разом, після чого він та ще кілька чоловіків зґвалтували її.

У цій справі заарештовано сім підозрюваних: громадяни Сирії у віці від 19 до 29 років, а також 25-річний громадянин Німеччини. Підозрювані раніше потрапляли в поле зору поліції, більшість з них жили в гуртожитках для біженців. Поліція не виключає, що у зґвалтуванні брали участь більше чоловіків.