YouTube запускає нову опцію для платних підписників

Автор:
Олександра Амру
Дата:

YouTube запускає нову опцію для своїх Premium-підписників. Тепер вони зможуть публікувати ексклюзивні короткі відео Shorts, доступні лише для найактивніших глядачів, зокрема спонсорів і спільноти.

Нова опція може спонукати користувачів оформлювати платну підписку. Автори можуть використовувати цю функцію, зокрема, для того щоб поділитися спеціальним оголошенням, презентацією нового продукту або обмеженою пропозицією для своїх платних глядачів, спонсорів чи спільноти.

Відтепер, завантаживши коротке відео Shorts, автори з платною підпискою зможуть зробити його доступним лише для своїх платних підписників, вибравши нову опцію «Лише для учасників» у розділі «Видимість». Творці також можуть зробити вже наявне відео Shorts доступним лише для своїх спонсорів.

Крім того, автори можуть заздалегідь запланувати перехід своїх Shorts від обмеженого доступу, лише для платних підписників, до вільного. Ця опція створена для того, щоб творці могли надати своїм спонсорам більш ранній доступ до контенту, перш ніж він стане доступним для всіх.

YouTube заохочує творців робити ці ексклюзивні короткі відео більш органічними та невимушеними, ніж ті, які є в загальному доступі — аби платні підписники відчували, що мають ближчий та глибший погляд на життя і діяльність автора.

Платні підписники бачитимуть ексклюзивні короткі відео у вкладці Shorts, у стрічці підписок і на каналі автора. Ексклюзивний контент відображатиметься зі значком зірочки, яка вказуватиме на те, що він доступний лише для спільноти.